Bacau anunturi

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Bacau (Romania) / (alege oras)

37 Bacau

Fierari si dulgheri Bacau
Societatea comercială cu obiect de activitate construcții civile caută pentru angajare: - Fierari - Dulgheri Oferă: - Contract
Bacau / Bacau
Asistent manager Bacau
Dorim sa ne marim echipa cu o persoana dornica de a invata, motivanta, care sa interactioneze atat cu colegii sai cat si cu clientii
Receptioner/secretara Bacau
Receptioner/Secretara studii medii finalizate; minim 3 luni experienta de lucru cu clientii; ideal experienta de lucru pe o pozitie
Mecanici auto Bacau
RESPONSABILITATI: • Executa reparatii la subansamblurile autoturismului • Executa lucrarile de intretinere/ revizii conform
Manipulant Bacau
Responsabilitati - Introduce marfuri destinate procesului de logistica in magaziile de receptie, respectiv de stocare a acestora
1200 RON
Asistent medical balneofiziokinetoterapie Bacau
Cu o medie de cel putin 9,00 la BAC economisesti contravaloarea primului an de studiu Inscrie-te la Scoala Sanitara Postliceala
2000 RON
Angajam soferi profesionisti Bacau
Angajam soferi profesionisti cat C,E pe comunitate cu experienta min 1 an in tranporturi internationle de marfa Cerinte: -
1700 EUR
Colaborator servicii financiare Bacau
Colaboratori pentru firma de broker Oferta include: - activitate part time/ full- time functie de necesitatile colaboratorului;
Anunturi Consulenti servizi clienti -lingua italiana
Consulenti servizi clienti -lingua italiana Bacau
Da 8 anni in Romania e 15 anni in Europa, Easy Communication continua a scrivere belle pagine nella storia dei call center! Diventa
300 EUR
Operator online,part time Bacau
Oferte de lucru pentru toti! Oferta este deja un fenomen! Foarte multi oameni lucreaza cu noi! NU este necesara niciun fel de
300 USD
Anunturi Cele mai sigure oferte de lucru!
Cele mai sigure oferte de lucru! Bacau
Cele mai sigure oferte de lucru! Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! Deja s-au facut primele plati!
Consultant credite persoane fizice Bacau
Broker de credite - servicii financiar bancare Tip oferta Job Nivel cariera Entry, Middle Oras(e) BACAU Domenii oferta Finante
1500 RON

Adauga anunt gratuit

CATEGORII anunturi

Bacau
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare